google-site-verification=0zxdRjpwzBrvCC4F-SL1OKXSeX5jxFjXHjMz0wNesLc
🎉 Wciąż świętujemy naszego Patrona! 🎉 Po Eucharystii świętowanie przeniosło się na parking kościelny, gdzie przy integracyjnym ognisku mogliśmy przedłużyć radość z uroczystości naszego Patrona oraz jubileuszu kapłańskiego.
Szczególnym momentem tegorocznej uroczystości było przekazanie podczas Sumy Odpustowej relikwii I stopnia błogosławionych męczenników franciszkańskich z Peru – bł. Zbigniewa Strzałkowskiego i bł. Michała Tomaszka. To wielki dar dla naszej parafii i przypomnienie, że także dziś potrzeba odwagi w dawaniu świadectwa Chrystusowi.
Za nami piękna uroczystość Bożego Ciała – dzień publicznego wyznania naszej wiary i uwielbienia Jezusa Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie.